fbpx

Tadas Langaitis: kartu su „Goindex“ siekiame pokyčio Lietuvos pensijų fonduose

2022.10.03
Tadas Langaitis, „Kilo Health“ Finansų vadovas bei vienas iš įkūrėjų tiki, kad renkantis, kur taupyti pensijai, svarbiausia galvoti apie ilgalaikius rezultatus. Kaip ir kiti žinomi „Goindex“ investuotojai, jis Lietuvoje pasigedo pensijų fondo, kuris investuoja pasyviai ir nelošia finansų rinkos loterijoje, nes tokia investavimo strategija ilguoju laikotarpi tikėtina  – užtikrins geriausią investicinę grąžą. Dėl šios priežasties jis nusprendė prisijungti prie „Goindex“ investuotojų rato.

 

„Istoriškai lyginant investavimą į pasyviai ir aktyviai valdomus fondus, pasyviai valdomi investiciniai fondai dažniausiai pasiekia geresnius ilgalaikius rezultatus. „Goindex“ pensijų kaupimo bendrovė savo klientams siūlo tik iš pasyviai valdomų, t. y. visos pasaulių akcijų rinkos ir Europos obligacijų rinkos rezultatus atkartojančių indeksinių fondų sudarytus II ir III pakopos pensijų fondus, kurie savo struktūra yra paprasti, skaidrūs, mažesnius mokesčius ir geresnius ilgalaikius rezultatus dažniausiai užtikrinantys negu dauguma aktyviai valdomų fondų“, – pasakoja T. Langaitis.

Tadas priduria, kad sėkmingas taupymas pensijai yra paremtas ilgalaikėmis reguliariomis įmokomis į pasirinktą pensijų fondą. Taip pat yra labai svarbu atsižvelgti, kokius valdymo ir kitus mokesčius sumokate savo pensijų valdytojui ir ar pensijų fondų valdytojai pasiekia užsibrėžtus tikslus. „Tikiu, kad „Goindex“ pensijų fondų investavimo idėja kartu su patyrusia ir profesionalia komanda yra patikimas ir teisingas pasirinkimas kiekvienam besirūpinančiam savo finansiniu stabilumu ateičiai. Ši komanda nuosekliai laikosi savo strategijos mažiausiais kaštais investuoti į plačiai išskaidytus indeksinius fondus“, – teigia Tadas Langaitis.

Klientu tapti galima per 5 min.

„Žmonės, kurie sudarė pensijų fondų sutartis ir perkėlė savo pensijų fondų lėšas į „Goindex“ (įskaitant ir mane), vertina proceso paprastumą ir modernią klientų savitarną. Tikiu, kad tai paskatins ir kitus žmones, siekiančius finansinio stabilumo ateityje, priimti teisingą sprendimą“, – dalinasi įspūdžiais Tadas.

Goindex – teisingi sprendimai užtikrintai ateičiai

Tapkite Goindex klientais!

Tapti Goindex klientu paprasta – užtruksite vos 5-7 minutes.

 • Pensijų fondas

  II pakopos pensijų fondas

  III pakopos pensijos fondas

  Darbdavio pensija

  Kaip kaupti pensijai

  Mano pensijos fondas

This site is registered on wpml.org as a development site.