fbpx

Labai paprasta uždirbtus pinigus išleisti daug negalvojant. Renkuosi kaupti jau dabar ir užsitikrinti ne tik gerą rytojų, bet ir ateitį

2022.09.26
Dizaino projektų vadovė bei laisvai samdoma dizainerė Živilė (27 m.) į savo ateitį žiūri atsakingai. Kaip daug keliaujanti asmenybė ji pastebi, kad užsienyje gyvenantys senjorai gyvena oriau, gali sau daugiau leisti nei gimtinėje esantys pensinio amžiaus žmonės.

 

„Senatvėje ne tik fizinės, bet ir psichinės sveikatos palaikymas tampa vis sudėtingesnis, o negalėjimas leisti sau norimo gyvenimo būdo labai greitai gali paspartinti įvairias psichines ir fizines ligas,“ – sako Živilė.

Kai išeis ilgiausių gyvenimo atostogų, Živilė nori būti vikri, judri senjorė, leidžianti savo laiką kokybiškai ir aktyviai – nori leisti sau gyventi taip pat, kaip gyvena ir dabar. Pamačiusi ryškius skirtumus tarp užsienyje ir Lietuvoje gyvenančių senjorų ir išsigryninusi, ko nori ateityje, ji pakeitė savo pensijų kaupimo fondą ir šiuo metu kaupia II pakopoje su „Goindex“.

„Manau, kad tinkamiausias metas investuoti į pensiją yra pasiekus pirmąjį uždarbio pakilimo tašką. Turbūt visi turime užsibrėžtų tikslų, kiek norėtume uždirbti ateinančiais metais ir dar kitais, dar kitais… Kasmet keldavau sau vis naują kartelę, neįvertinusi, koks uždarbis man jau leidžia gyventi pagal savo poreikius, o papildoma suma galėtų būti skirta ateities planavimui. Todėl manau, kad dauguma mano srityje dirbančių žmonių šį tašką ar net kelis, pasiekia iki trisdešimties ir gali laisvai investuoti į pensiją net keliose pakopose,“ – savo įžvalgomis dalijasi Živilė.

Živilė pasirinko „Goindex“, nes pamatė paprastą ir aiškų pasiūlymą bei pastebėjo aukštą komandos kompetenciją. „Esu vizualus žmogus, tad pateikta informacija ir paslaugos turi būti ne tik lengvai suprantamos, bet ir greitai įvykdomos. Paslauga teikiama skaitmenizuotu ir nuotoliniu būdu, kas yra itin svarbu man, kaip nepastoviai Lietuvoje gyvenančiam žmogui.

Taip pat nesirinkčiau įmonės ar banko, jei nebūčiau užtvirtinta jų reputacija bei paslaugų kokybe,“ – pasakoja Živilė.

Živilė kaip privalumą išskyrė ir „Goindex“ skaičiuoklę: „Per kelis paspaudimus ir gautą rezultatą tikrai pajausite malonų, bet labai reikiamą spaudimą susimąstyti ir potencialiai pradėti kaupti.“

 

!

Susidomėjote? Išbandykite Goindex pensijų skaičiuoklę.

Goindex – teisingi sprendimai užtikrintai ateičiai

Tapkite Goindex klientais!

Tapti Goindex klientu paprasta – užtruksite vos 5-7 minutes.

 • Pensijų fondas

  II pakopos pensijų fondas

  III pakopos pensijos fondas

  Darbdavio pensija

  Kaip kaupti pensijai

  Mano pensijos fondas

This site is registered on wpml.org as a development site.