Kuo Goindex skiriasi nuo kitų pensijų kaupimo bendrovių?

2022.08.08

Išsamiai apie Goindex ir mūsų konkurentų veiklos skirtumus Goindex vyriausiasis investicijų valdytojas Marijus Kalesinskas papasakojo „Verslo žinioms“. Kviečiame susipažinti su svarbiausiais akcentais.

1

Įkvėpimo semiamės iš indeksinio investavimo tėvu laikomo Johno C. Bogle’o, įkūrusio „Vanguard“ grupę ir įtikinusio, kad efektyviausias ilgalaikis kaupimas yra investuojant į žemų kaštų indeksinius fondus ir laikantis disciplinos.

2

Nebus visiškai jokio aktyvaus investicijų valdymo - tokia yra mūsų investavimo filosofija.

3

Kaupiamas lėšas investuosime pasyviai, nebandydami aktyviais valdymo veiksmais uždirbti didesnės grąžos nei rinka.

4

Manome, kad ilgalaikiame kaupime aktyvus investicijų valdymas padaro daugiau žalos negu naudos – pavyzdžiui net 95% visų JAV veikiančių ir į akcijas investuojančių aktyviai valdomų fondų atsilieka tiesiog nuo plataus rinkos indekso „S&P Composite 1500 (šaltinis: SPIVA tyrimas, 2021).

5

Savo arsenale panaudosime tiek biržoje prekiaujamus fondus, vadinamuosius ETF, tiek indeksinius fondus. Portfelius formuosime iš kuo mažiau pozicijų (6–8 pasaulinių ir Europos indeksinių ar ETF fondų) ir taupydami investavimo kaštus sieksime būti kuo arčiau rinkos rezultatų.

6

Mūsų antros pakopos pensijų fondų valdymo mokesčiai bus mažiausi rinkoje. Tikslinių amžiaus grupių fondų valdymo mokestis sieks 0,45%, turto išsaugojimo fondo – 0,18% per metus. Neimsime jokių mokesčių iš klientų, keičiant pensijų fondus ar pereinant į kitą pensijų kaupimo bendrovę.

7

Gerokai atpiginsime klientams kaupimą trečioje pakopoje - „Goindex“ fonduose taikysime 0,6% metinį tarifą. Netaikysime jokių fondo, bendrovės keitimo ar sutarties nutraukimo mokesčių, bet pasistengsime ir visus kitus kaštus – depozitoriumo, prekybos, audito ir kitus – kuo labiau atpiginti klientams.

Goindex – teisingi sprendimai užtikrintai ateičiai

Tapkite Goindex klientais!

Tapti Goindex klientu paprasta – užtruksite vos 5-7 minutes.

This site is registered on wpml.org as a development site.