fbpx

Jurgita: man svarbu, kad ateityje galėčiau prie vaikų siekiamų tikslų prisidėti finansiškai

2022.10.10
Kaip ir daugelio Lietuvos šeimų, Jurgitos šeimos didžiausias išlaidų eilutes sudaro išlaidos, susijusios su būstu, vaikų išsilavinimu ir šeimos atostogomis. Moteris teigia, kad dėl savo ateities yra užtikrinta ir dalinasi įžvalgomis, kokius sprendimus priėmė, kad sulaukusi pensijos, galėtų gyventi oriai.

 

„Būdama pensijoje, noriu jaustis ramiai ir užtikrintai, mėgautis kiekviena diena: gerti kavą su draugėmis jaukioje Vilniaus kavinukėje, daug keliauti bei aplankyti šalis, kuriose dar neteko būti. Noriu gyventi taip, kaip gyvenu dabar – išlaikyti visus savo pomėgius ir toliau džiaugtis gyvenimu bei turėti daugiau laiko sau. Man taip pat labai svarbu, kad ateityje galėčiau prisidėti prie savo trijų nuostabių vaikų siekiamų tikslų finansiškai“, – savo mintimis dalijasi Jurgita.

Jurgita jaučiasi užtikrintai, nes jau investavo savo pensijai ir kaupia su „Goindex“. „Kai rinkausi būdą, kaip investuoti į savo pensiją, man buvo svarbu, kad kuo daugiau informacijos galėčiau susirasti pati, kad ji būtų pateikta suprantamai, aiškiai – visa tai radau „Goindex“ svetainėje. Man taip pat labai padėjo „Goindex“ skaičiuoklė, kuri leido įsivertinti, kas manęs laukia ateityje.  Nesu ekspertė, bet noriu paraginti, kad apie pensiją reikia pradėti galvoti kuo anksčiau, kad dėl savo ir sau brangių žmonių ateities jaustumėtės saugiai ir užtikrintai“, – sako Jurgita.

!

Pasiskaičiuokite savo pensiją ir Jūs: Goindex pensijų skaičiuoklė.

Goindex – teisingi sprendimai užtikrintai ateičiai

Tapkite Goindex klientais!

Tapti Goindex klientu paprasta – užtruksite vos 5-7 minutes.

 • Pensijų fondas

  II pakopos pensijų fondas

  III pakopos pensijos fondas

  Darbdavio pensija

  Kaip kaupti pensijai

  Mano pensijos fondas

This site is registered on wpml.org as a development site.