fbpx

Goindex investuotojos istorija: Roma Puišienė, Antarktidos maratono nugalėtoja

2022.09.17

Antarktidos maratono nugalėtoja, verslininkė Roma Puišienė, neseniai grįžusi iš pasaulio veteranų orientavimosi kalnų dviračiais čempionato Bulgarijoje, kuriame iškovojo įspūdingą pergalę – bronzos medalį, atvirai sako: veteranai jai visada atrodė „seni“ ir ji niekada negalvojo, kad vieną dieną ir pati veteranų čempionatuose dalyvaus.

Lygiai taip pat negalvojo ir apie pensiją: „Nes ai toli, iš pensijos vis tiek nepragyvensi. Tai nesigilindama pasirašiau kaupimo sutartis 2 ir 3 pakopos pensijų fonduose ir pamiršau, kad tokias turiu. Bet laikas bėga, kažkada pasižiūriu, sukaupta suma jau solidi, o konsultantė man aiškina: „Jūsų fondukas dirba gerai, +1,5%”. Pasižiūriu dar visus valdymo mokesčius – ojey. Dabartinių fintech laikais. Tai labai apsidžiaugiau, kai atsirado alternatyva – Goindex”, – sako Roma Puišienė.

Šiandien ji ne tik viena Goindex investuotojų, bet ir mūsų klientė, kaupianti pensijai mūsų indeksiniuose pensijų fonduose. Kaip vieną didžiausių Goindex privalumų Roma Puišienė įvardija minimalius fondų valdymo mokesčius, kurių dėka galima daug sutaupyti kaupiant ilgą laiką. „Tokia ilgalaikio investavimo strategija man super tinka. Tikiuosi, kad su Goindex pensija galėsiu ilgai važinėtis į pasaulio veteranų čempionatus”, – šypsosi sportininkė ir verslininkė.

!

Jei ir jums darosi neramu susimąsčius apie savo būsimą pensiją, kviečiame susipažinti ir sužinoti daugiau apie Goindex indeksinius pensijų fondus.

Goindex – teisingi sprendimai užtikrintai ateičiai

Tapkite Goindex klientais!

Tapti Goindex klientu paprasta – užtruksite vos 5-7 minutes.

 • Pensijų fondas

  II pakopos pensijų fondas

  III pakopos pensijos fondas

  Darbdavio pensija

  Kaip kaupti pensijai

  Mano pensijos fondas

This site is registered on wpml.org as a development site.