fbpx

Aurelija: nelaukite per ilgai, kaip tai dariau aš ir pradėkite kaupti pensijai kuo anksčiau

2022.10.17
Reklamos agentūros vadovei, startuolių mentorei, lektorei bei VU dėstytojai Aurelijai didžiausią nerimą kelia mintis, ar ji spės pakankamai sutaupyti pinigų senatvei. Vis atidėliojusi sprendimus, lemsiančius jos ateitį, dabar Aurelija mąsto kitaip – siūlo nedelsti ir pasirūpinti savo pensija jau dabar.

 

„Manau, kad iki 30 m. žmogus privalo turėti planą, kaip gyvens senatvėje. Kai tik pradedame dirbti pirmuosius darbus, jau galime atidėti tam tikrą sumą pinigų ateičiai bei pradėti taupyti. Jei pirmasis darbas padengia tik būsto, pagrindinių poreikių kaštus, natūralu, kad iš karto didelėmis sumomis nepradėsime kaupti. Tačiau II pensijų kaupimo pakopoje jau galima dalyvauti. Keli procentai nuo atlyginimo ženkliai gyvenimo kokybės nepablogins, tačiau taip pamažu formuosis taupymo įgūdžiai“, – savo įžvalgomis dalijasi Aurelija.

Aurelija anksčiau kaupė II pensijų pakopoje, po to kaupimą sustabdė. Prieš daugiau nei dvejus metus išėjo iš samdomo darbo, įkūrė savo verslą, nusipirko būstą – būtent dėl šių priežasčių vis delsė priimti sprendimus dėl savo ateities pensijos, tačiau dabar jau priėmė tvirtą sprendimą, kad pensijai kaupti būtina – kuo anksčiau, tuo geriau. Aurelija teigia, kad kiekvieno gyvenime atsiranda didesnių išlaidų, bet tai neturi būti kliūtis atsidėti ir pensijai, kad ir mažesnę sumą.

„Į pensiją norėčiau išeiti 65 metų, ne 80-ies ar dar vėliau, todėl aš suprantu, kad turiu labai ribotą laiką kaupti pensijai. Tai reiškia, kad mano įmokos kiekvieną mėnesį turi būti jau gerokai didesnės vien dėl to, kad anksčiau nepagalvojau, jog savo ateitimi reikėjo rūpintis kuo greičiau. Supratau, kad tik aš pati galiu pasirūpinti savo gerove, kai išeisiu iš aktyvios darbo rinkos“, – pasakoja Aurelija.

Pensijos laikotarpį Aurelija įsivaizduoja kaip gyvenimą, o ne išgyvenimą. Ji nori leisti sau gyventi taip, kaip gyvena dabar – mėgautis kelionėmis, pažinti naujus žmones, pietauti restorane su draugais. „Noriu jaustis laiminga, sveika, džiaugtis užtarnautu poilsiu. Jei nebūčiau pagaliau priėmusi sprendimo kaupti II ir III pakopoje jau dabar, net neabejoju, kad po 25 metų negalėčiau net pasvajoti apie keliones – turėčiau „veržtis diržą“ ir galvoti, kaip išgyventi“, – sako Aurelija.

Aurelija pakeitė savo pensijų kaupimo bendrovę ir dabar kaupia II ir III pakopoje su „Goindex“. „Teisingi sprendimai neturi būti sudėtingi, o „Goindex“ būtent tokį ir siūlo – labai aiškų ir paprastą sprendimą. Kliente tapau per 5 minutes, savitarnoje viskas skaitmenizuota ir paaiškinta žmogiška kalba. Patogu, kad sutartį galima pasirašyti savarankiškai internetu, o jei reikės daryti kažkokius pakeitimus ateityje, tai irgi bus galima padaryti nuotoliniu būdu. Labai patiko ir skaičiuoklė, savo ateities pensiją galėjau pasiskaičiuoti labai greitai“, – savo patirtimi dalijasi Aurelija.

 

!

Tikime, kad Aurelijos patirtis ir jus paskatino susimąstyti. Pagalvokite apie savo ateitį atsakingai, pasiskaičiuokite savo pensiją jau dabar: Goindex pensijų skaičiuoklė.

Goindex – teisingi sprendimai užtikrintai ateičiai

Tapkite Goindex klientais!

Tapti Goindex klientu paprasta – užtruksite vos 5-7 minutes.

 • Pensijų fondas

  II pakopos pensijų fondas

  III pakopos pensijos fondas

  Darbdavio pensija

  Kaip kaupti pensijai

  Mano pensijos fondas

This site is registered on wpml.org as a development site.