Naujienos

Labai paprasta uždirbtus pinigus išleisti daug negalvojant. Renkuosi kaupti jau dabar ir užsitikrinti ne tik gerą rytojų, bet ir ateitį

Dizaino projektų vadovė bei laisvai samdoma dizainerė Živilė (27 m.) į savo ateitį žiūri atsakingai. Kaip daug keliaujanti asmenybė ji pastebi, kad užsienyje gyvenantys senjorai gyvena oriau, gali sau daugiau leisti nei gimtinėje esantys pensinio amžiaus žmonės.

Sukūrėme „Goindex“, nes Lietuvoje pasigedome aiškaus sprendimo kaupti pensijai

Jonas Iržikevičius, „Goindex“ vadovas ir vienas iš bendraįkūrėjų pasakoja, kad sukurti pensijų kaupimo bendrovę kilo idėja iš rinkoje matomos problematikos: „Iki šiol pasigedome rinkoje paprastų, aiškių ir pigiai kaupiančiajam kainuojančių pensijų fondų, kur norėtume patys kaupti pensijai.“

Ar kreipti dėmesį, kai rinkos krenta?

Investavimas yra vienas malonumas, kai investicijų vertė kyla, o jūs galite tiesiog sėdėti ir žiūrėti, kaip jūsų investicijos auga. Ilgojoje perspektyvoje taip ir yra, tačiau to kaina – nuolatiniai trumpalaikiai rinkos svyravimai ir pakritimai, kurie jūsų nė kiek neturėtų jaudinti turint ilgalaikius investavimo tikslus, tokius kaip kaupimas pensijai.

Goindex investuotojos istorija: Roma Puišienė, Antarktidos maratono nugalėtoja

Antarktidos maratono nugalėtoja, verslininkė Roma Puišienė, neseniai grįžusi iš pasaulio veteranų orientavimosi kalnų dviračiais čempionato Bulgarijoje, kuriame iškovojo įspūdingą pergalę – bronzos medalį, atvirai sako: veteranai jai visada atrodė „seni“ ir ji niekada negalvojo, kad vieną dieną ir pati veteranų čempionatuose dalyvaus.

Kuo Goindex skiriasi nuo kitų pensijų kaupimo bendrovių?

Išsamiai apie Goindex ir mūsų konkurentų veiklos skirtumus Goindex vyriausiasis investicijų valdytojas Marijus Kalesinskas papasakojo „Verslo žinioms“. Kviečiame susipažinti su svarbiausiais akcentais.

Indeksiniai fondai prieš tradicinius fondus: svarbiausi faktai

Indeksiniai fondai – tai pasaulyje vis didesnį populiarumą įgaunantis investavimo būdas, kuris, lyginant su tradiciniais fondais, išsiskiria paprastumu, skaidrumu, mažais mokesčiais, geresniais ilgalaikiais rezultatais.

This site is registered on wpml.org as a development site.